• Aliden Mağazacılık

  Whatsapp Destek

  0554 249 49 49

 • Aliden Mağazacılık

  Kapıda Nakit

  Ödeme

 • Aliden Mağazacılık

  alidenayakkabi.com'da

  Herdaim Kaliteli Ürünler

ÜYELİKAliden Mağazacılık
Anasayfa » ÜYELİK
ÜYELİK
İş bu üyelik sözleşmesi firma adı tarafından,  web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.
 
SÖZLEŞMENİN ONAYLANMASI
firma adı'na üye olmak istiyorsanız önce kayıt formunu doldurmanız ve kullanıcı şifresi edinmeniz gerekmektedir. Bu durum,firma adı sanal mağazası üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz anlamına gelmektedir. Kullanıcı, üyelik işlemleri başarıyla tamamlandığı andan itibaren firma adı sanal mağazası sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.
 
HİZMETLERİN TANIMI
firma adı sanal mağazası sözleşmeyi onaylayan üyelerine internet ortamında farklı iletişim servisleri (oylama, sipariş verebilme, e-bülten isteme, indirimlerden haberdar olma) ve elektronik ortamda alışveriş imkanı sunar.
 
ÜYELİK SİSTEMİ
firma adı sanal mağaza üyesi kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Şifrenin seçimi ve korunması tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. firma adı sanal mağazası, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcının sanal mağazası üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.
 
ÜYENİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
Üye, firma adı sanal mağazası servislerinden yararlandığı sırada, kayıt formunda yer alan bilgilerin doğruluğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu (şifre unutma gibi) durumlarda bilginin hatalı ve eksik olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olmasını, bu hallerde üyeliğinin sona erebileceğini, firma adı sanal mağazası tarafından verilen servislerin ve yazılımların telif hakkının firma adı sanal mağazası ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltılıp dağıtılamayacağını, firma adı sanal mağazası servislerini kullandığında ileri sürdüğü şahsi fikir, düşünce, ifade, eklenen dosya ve gönderdiği kişilik bilgilerinin sorumluluğunun kendisine ait olduğunu ve firma adı sanal mağazası’nın bu dosyalardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağını, bu gibi durumların ortaya çıkması sonucu oluşabilecek tüm zararların karşılanması zorunluluğunun kullanıcıya ait olacağını, servislerin kullanımı sırasında kaybolacak, ve/veya eksik alınacak, yanlış adrese iletilecek bilgi mesajı ve dosyalardan firma adı sanal mağazası sorumlu olmayacağını, firma adı sanal mağazası sunulan hizmetlere firma adı sanal mağazası tarafından belirlenen şekil dışında ve yetkisiz şekilde ulaşmamayı ve yazılımı hiçbir şekilde değiştirmemeyi, değiştirilmiş olduğu belli olanları kullanmamayı ve sözü geçen maddelere uymadığı durumlarda firma adı sanal mağazası uğrayabileceği tüm maddi ve manevi zararları ödemeyi, üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından dolayı gelebilecek zararlardan ötürü firma adı sanal mağazası sorumlu olmayacağını, tehdit edici, ahlak dışı, ırkçı, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına ve Uluslararası anlaşmalara aykırı mesajlar göndermemeyi, diğer kullanıcıların bilgisayarındaki bilgilere ya da yazılımlara zarar verecek bilgi veya programlar göndermemeyi, firma adı sanal mağazası servislerini kullanarak elde edilen herhangi bir kayıt veya elde edilmiş malzemelerin tamamiyle kullanıcının sorumluluğunda olduğunu, kullanıcı bilgisayarında yaratacağı arızalar, bilgi kaybı ve diğer kayıpların sorumluluğunun tamamı ile kendisine ait olduğunu, servisin kullanımından dolayı uğrayabileceği zarardan dolayı firma adı sanal mağazasından tazminat talep etmemeyi, firma adı sanal mağazasından izin alınmadan servislerini ve ticari ya da reklam amacıyla kullanmamayı, ürünü kendisine teslim eden kişinin “ürünü kendisine gönderen kişiyi tanıdığına dair” ibraz edeceği belgeyi imzalamak zorunda olduğunu, belge imzalanmadığı takdirde ürünün teslim edilmeyeceğini ve dolayısıyla siparişin gerçekleşmemiş sayılacağını kabul ve taahhüt etmiştir.
2019-02-20 20:17:310.1767